ДП “Перечинський лісгосп” запрошує громадськість взяти участь в акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”
27 Березня, 2017
ДП “Перечинський лісгосп” провели акцію “Майбутнє лісу в твоїх руках”
30 Березня, 2017
Показати всі

Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я

За оцінками експертів в області охорони природи, проблема сміття останніми роками висувається серед інших екологічних проблем на перше місце. Кажучи про озонові діри, атомні електростанції і глобальне потепління, ми не помічаємо, як до нас непомітно підкрадається ще одна небезпека – загинути під горами сміття.

Ми настільки звикли до природи в нашій повсякденності, що і в думках не можемо припустити втрати цього блага. Змалку знаємо, що в ліс чи до річки можна прийти будь-коли, чи то за грибами, ягодами, чи просто відпочити. І завжди хочемо, щоб місце, яке ми обираємо, було мальовничим, не засміченим і, взагалі, незайманим. Ніхто не хоче відпочивати посеред сплюндрованої природи, купатися в брудній воді, чи шукати в лісі гриби посеред куп сміття. В той же час, на жаль, не міфічний «хтось», а ті ж самі люди спричиняють забруднення довкілля.

Працівники ДП «Перечинський лісгосп» прикладають багато зусиль для того, щоб природа рідного краю не втрачала своєї привабливості й чарівності на території лісового фонду підприємства. Наразі, на території всіх лісництв розчищаються від сміття кювети та лінії вздовж автомобільних доріг, потічки від захаращеності та місця відпочинку населення.

Але допоки кожен з нас не буде дотримуватись елементарної культури поведінки на природі, не стане виховувати її в своїх дітях, доти наше довкілля не буде чистим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.