Державна лісова охорона держлісгоспів Закарпаття з початку 2018 провела 643 рейди

ДП “Перечиський лісгосп” проводить реалізацію дров паливних для населення
28 Вересня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
1 Жовтня, 2018
Показати всі

Державна лісова охорона держлісгоспів Закарпаття з початку 2018 провела 643 рейди

Охорона держаного лісового фонду, контроль за додержанням вимог лісового та природоохоронного законодавства, профілактика правопорушень – серед основних завдань Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та підпорядкованих йому державних лісогосподарських підприємств.
 
Виконують це завдання державна лісова охорона держлісгоспів, а також створені в системі ЗОУЛМГ рейдові бригади, до яких входять спеціалісти обласного управління, інженери з охорони та захисту лісу, єгері, майстри лісу, лісничі державних лісогосподарських підприємств. Вони, зокрема, проводять патрулювання лісових масивів з метою попередження та виявлення лісопорушень, а саме: несанкціонованих сміттезвалищ, незаконної порубки дерев, пошкодження та знищення лісових культур та молодих лісів, порушення пожежної безпеки, правил полювання.
 
За інформацією відділу охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ, з початку 2018 року силами рейдових бригад з охорони лісів було проведено 643 рейди, в результаті чого складено 175 протоколів на порушників лісового та мисливського законодавства. Сума збитків державі становить 541 тисячу гривень, а сума штрафів – 23 тисячі 878 гривень.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.