Державне підприємство «Перечинське лісове господарство» надає коментар щодо сюжету телеканалу 1+1 від 28.10.2018 р.

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
31 Жовтня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
1 Листопада, 2018
Показати всі

Державне підприємство «Перечинське лісове господарство» надає коментар щодо сюжету телеканалу 1+1 від 28.10.2018 р.

В неділю на телеканалі 1+1 в сюжеті ТСН тиждень було показано труби, які демонтовано із продуктопроводу ТзОВ «Прикарпатзахідтранс» неподалік села Туриця Перечинського району. За цими фактами ДП «Перечинський лісгосп» повідомляє наступне:

1. Ніякого відношення до демонтажу продуктопроводу ТзОВ «Прикарпатзахідтранс» наше підприємство не має. Продуктопровід належить вище згаданому підприємству, частина його пролягає через лісовий фонд ДП «Перечинський лісгосп», протяжність робіт на яких проводився демонтаж труби в межах лісового фонду складає 3,9 км, а загальна протяжність робіт по демонтажу продуктопроводу на території Перечинського району складає близько 10-11 км. Тому інформуємо, що продуктопровід проходить через землі Дубриницької, Тур’я-Реметівської, Турицької сільських рад та Перечинської ОТГ. Як ми вже повідомляли раніше, в межах території ДП «Перечинський лісгосп» на лінії продуктопроводу лісу, у звичному для нас розумінні цього слова, немає, там зростають лише чагарники та поодинокі тонкомірні дерева (тополя, верба, акація, береза).

Відповідно до листа Перечинської РДА № 01-21/597 від 03.07.2018 р. та листа ПП «Автопланета» № 40 від 27.06.2018 р., яке проводить демонтаж труби, ДП «Перечинський лісгосп» було проведено обстеження траси продуктопроводу та відведено в рубку дерева, які заважають безпечним умовам праці, в результаті чого виписано лісорубні квитки згідно чинного законодавства. Спекуляції ГО «Доста Закарпаття» щодо виписки лісорубних квитків заднім числом не мають під собою ніякого підґрунтя, так як в лісгоспі ведеться реєстрація лісорубних квитків у журналах, висвітлення їх на власному веб-сайті, а також про всі виписані лісорубні квитки повідомляються органи місцевого самоврядування.

2. Тепер щодо самого сюжету телеканалу 1+1:

Зйомки лінії продуктопроводу проводились за річкою Туриця поза межами лісового фонду ДП «Перечинський лісгосп», а саме на території Турицької сільської ради. Крім того, хочемо зазначити, що значна частина продуктопроводу проходить по землях, які не відносяться до лісгоспу, але вкриті лісовою рослинністю і це дає привід для додаткових спекуляцій різним необізнаним особам.

3. Згідно із статтею 15 Закону України від 17.02.2011 р. № 3041-VI «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів» підприємства магістральних трубопроводів мають право здійснювати технологічну розчистку від чагарників та деревостанів лінійної частини магістральних трубопроводів без попереднього погодження із лісокористувачами та відповідними органами нагляду та контролю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.