Догляд за лісовими культурами – важлива місія лісівників Перечинщини

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
15 Серпня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
15 Серпня, 2018
Показати всі

Догляд за лісовими культурами – важлива місія лісівників Перечинщини

Важливим критерієм оцінки кожного лісівника, керівника держлісгоспу є стан лісових культур. Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. Крім цього, знищення бур’янів та порослі мало цінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.
 
Основна мета доглядів за лісовими культурами – створення умов для росту основних лісоутворюючих порід, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та другорядних порід.
 
Догляд включає в себе комплекс агротехнічних і лісівничих заходів, що спрямовані на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових культур. Це і поліпшення якісних властивостей грунту, і видалення трав’яної та небажаної деревної рослинності, збагачення ґрунту елементами живлення.
 
Маленькому деревцю потрібен особливий догляд. В ДП «Перечинське ЛГ» про це дбають інженер з лісових культур, лісничі, їх помічники, безпосередньо лісівники, які працюють на підприємстві. І як би не були завантажені роботою останні, адже середня площа їх обходів по лісгоспу досить велика, у зоні їх особливої уваги – догляд за молодняками та лісовими культурами.
 
В залежності від віку посадок, ступеню забур’яненості, догляди проводилися як методом обкошування міжрядь, так і у вигляді ручного прополювання молодих культур у рядках. З кущорізами за літо, буває, три-чотири рази обходять ділянки, прочищаючи їх від бур’янів. Буває, що доводиться «оберігати» ріст посаджених сосен і дубків і від швидкоростучих самосівів березини, лози, осики. Усією необхідною технікою для виконання цих робіт лісництва забезпечені у повній мірі.
І лісівники справляються з нелегкою і відповідальною роботою адже вони мають залишити після себе державі високоякісні ліси. А ще на кожному лісництві встановлені інформаційні таблички ДП “Перечинське ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.