ДП «Перечинський лісгосп» надає коментар щодо бирок, показаних Павловим на відео

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
21 Червня, 2019
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
24 Червня, 2019
Показати всі

ДП «Перечинський лісгосп» надає коментар щодо бирок, показаних Павловим на відео

ДП «Перечинський лісгосп» надає коментар щодо відео, опублікованого Павловим П. на його сторінці в мережі Фейсбук, на котрому автор показує бирки, нібито знайдені псевдо активістами в Перечині і якими, за їх словами, будь-хто може перевозити «ліву» деревину.

За вказаними у відео номерами бирок ДП «Перечинський лісгосп» було проведено аналіз даних бирок (належність до підприємства, рік надходження в лісгосп, кому та коли видавались). Аналіз показав, що бирки дійсно належали ДП «Перечинський лісгосп», але надійшли на підприємство ще в 2014 році та передані для проведення відпуску лісопродукції у Перечинське лісництво, де на той час виконував обов’язки лісничого Ляховець І.П. Яким чином дані бирки не використалися для відпуску лісопродукції і через 5 років, а саме зараз, з’явилися у псевдоактивістів  «Доста..», нехай Павлоп П. запитає у свого друга та компаньйона Ляховця І.П.

Щодо відпуску лісопродукції по бирках, показаних на відео, можемо сказати наступне: бирки, які не є занесеними до бази даних ДП “Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр” (ЛІАЦ) не можуть бути використаними для відпуску лісопродукції, тому що кишеньковий персональний комп’ютер (КПК) не надрукує товарно-транспортну накладну (ТТН) та накладну специфікацію, які є основними документами для  перевезення лісопродукції. Бирка не дає право для перевезення лісопродукції без вище вказаних документів, а ці документи друкуються на КПК. Бирки можна придбати у відповідних фірмах чи організаціях, але без прив’язки  бирок через ЛІАЦ відпуск лісопродукції неможливий.

Щодо інших «викривальних» моментів псевдоактивістом Павловим відносно директора ДП «Перечинський лісгосп», підприємством коментарі вже надавалися, їх можна переглянути на офіційному сайті лісгоспу (https://plh.com.ua/), так як за останні 2 роки нічого нового Павловим не придумано, весь його спітч – це його агітація, замилення очей та відволікання громадян від його власних «досягнень» – автомобільної аварії, де загинула людина і він є основним фігурантом справи та намагається пройти у Верховну Раду України щоб захиститися депутатським імунітетом від відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.