ДП “Перечинський лісгосп” надає офіційну інформацію!

🌳За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства України відтворили ліси на площі 35 852 гектари 🌳
10 Червня, 2019
Лісівники ДП «Перечинський лісгосп» закликають громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки
14 Червня, 2019
Показати всі

ДП “Перечинський лісгосп” надає офіційну інформацію!

На допис, опублікований Євген Країло у групі Доста-Перечин, про недопущення до планової перевірки комісії Державної екологічної інспекції у Закарпатській області ДП «Перечинський лісгосп» надає офіційну інформацію щодо даної ситуації.

Повідомляємо, що 10.06.2019 р. працівниками Державної екологічної інспекції у Закарпатській області надано направлення для планової перевірки підприємства.

Також, ДП «Перечинський лісгосп» офіційно підтверджує, що нами було відмовлено у проведенні даної перевірки, але не через наявність якихось значних порушень в діяльності підприємства. Головною причиною у відмовленні перевірки є склад комісії, в яку входив державний інспектор Баранчик С.А. та порушення Закону України про проведення перевірок, у плані періодичності (перевірка має проводитися не частіше ніж один раз на два роки).

Позиція ДП «Перечинський лісгосп» щодо вказаної посадової особи є категоричною, про що було повідомлено керівництво Державної екологічної інспекції у Закарпатській області і наголошено, що проведення перевірки комісією, до складу якої входить особа, яка використовує свої службові обов’язки для зведення особистих рахунків з керівництвом підприємства та маніпулює фактами, в залежності від того, кого перевіряє, тим самим зловживаючи своїм службовим становищем, на нашу думку, виявляє у своїх діях корупційні прояви.

Крім того, з ініціативи підприємства, в судовому порядку було відкрито кримінальне провадження щодо працівників Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, які зловживаючи службовим становищем не зафіксували порушень при проведенні перевірки природно-заповідного фонду ДП «Перечинський лісгосп» у 2013-2015 роках, де особисто проводив перевірку Баранчик С.А., що в свою чергу є додатковим фактором недовіри вказаній посадовій особі.

Керівництво Державної екологічної інспекції у Закарпатській області повідомлено, що в разі виключення Баранчик С.А. із складу комісії по перевірці, ДП «Перечинський лісгосп» не заперечуватиме щодо проведення даного заходу контролю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.