ДП «Перечинське лісове господарство» дає коментар щодо порушення природоохоронного законодавства виявленого рибоохоронцями

ДП “Перечинський лісгосп” встановлено нові ціни на дрова паливні для населення
1 Березня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
3 Березня, 2018
Показати всі

ДП «Перечинське лісове господарство» дає коментар щодо порушення природоохоронного законодавства виявленого рибоохоронцями

ДП «Перечинське лісове господарство» дає коментар щодо статті «Рибоохоронці виявили порушення природоохоронного законодавства при лісозаготівлі на Перечинщині», оприлюдненої на сайті http://uzhgorod.net.ua 03 березня 2018 року:

Повідомляємо, що на ділянці згаданій у вище вказаній статті лісозаготівля проводиться, але трелювання лісу через водотоки не здійснюється, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, складеним управлінням Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області. В якому зазначено, що 21.02.2018 р. при повсякденній рибоохоронній роботі на околиці с. Полянська Гута в кв.43 вид.3 ур. Лопатин лісництва Шипот ДП «Перечинське ЛГ» виявлено порушення, а саме при розробці лісосіки підрядчиком ТОВ «ЕНО Меблі ЛТД»,  було виявлено порушення: захаращення потічка Лопатино порубочними рештками, довжина 50 м ширина 1 м потічка, здійснюється переїзд автотранспортом, марки Урал, що призводить до замулення та погіршення стану потічка Лопатин.

На даній ділянці має місце незначне захаращення струмка порубковими рештками, проте через сильні морози порубкові рештки обледеніли, що унеможливлює розчищення струмка. Із настанням теплої погоди та розмерзанням порубкових решток захаращення буде ліквідовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.