ДП «Перечинське лісове господарство» посилює охорону хвойних насаджень від незаконних рубок в передноворічний період 2022 року.

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею, який відбудеться 25 грудня о 10:00 в загальному відділі Адмінбудинку ДП «Перечинське ЛГ».
22 Грудня, 2021
Показати всі

ДП «Перечинське лісове господарство» посилює охорону хвойних насаджень від незаконних рубок в передноворічний період 2022 року.

Напередодні Нового року і Різдвяних свят перед лісовою охороною постає завдання охорони лісів від самовільних рубок хвойних дерев.

З метою посилення охорони хвойних насаджень на території лісового фонду підприємства  створені мобільні рейдові  групи з числа працівників лісової охорони, поліції та органів місцевого самоврядування для патрулювання лісових масивів від незаконних рубок шпилькових порід.

ДП «Перечинський лісгосп» нагадує, що відповідно  до Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконна порубка дерев хвойних порід (ст. 65) тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 510 до 1020грн. і на посадових осіб від 2550 до 5100 грн.

Також повідомляємо, що відповідно до Постанови КМУ № 665 від 23.07.2008 р. «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу»   розмір шкоди за незаконну рубку хвойних порід в грудні-січні збільшується в три рази.       У ДП «Перечинське лісове господарство» відсутні ліміти на заготівлю новорічних ялинок та не буде проводитися їх реалізація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.