ДП «Перечинське лісове господарство» повідомляє, що з настанням стійкої теплої погоди різко збільшується ймовірність виникнення лісових пожеж.

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею, який відбудеться 29 липня о 10:00 в загальному відділі Адмінбудинку ДП «Перечинське ЛГ».
27 Липня, 2021
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею, який відбудеться 06 серпня о 10:00 в загальному відділі Адмінбудинку ДП «Перечинське ЛГ».
3 Серпня, 2021
Показати всі

ДП «Перечинське лісове господарство» повідомляє, що з настанням стійкої теплої погоди різко збільшується ймовірність виникнення лісових пожеж.

ДП «Перечинське лісове господарство» повідомляє, що з настанням  стійкої теплої погоди різко збільшується ймовірність виникнення лісових пожеж.

При виникненні пожежі у лісі  її гасіння проводить лісова охорона з добровільних пожежних дружин та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Для оперативної взаємодії лісової охорони, добровільних пожежних дружин та Державної служби з надзвичайних ситуацій на підприємстві укладені договори по взаємодії на випадок виникнення лісових пожеж.

Також повідомляємо, що 17 квітня 2020р. набрав чинності Закон України від 13.04.2020р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу», яким вносяться зміни до статті 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачають збільшення розміру штрафів, а саме :

  • за порушення вимог пожежної безпеки в лісах України тягне за собою накладення штрафу на громадян від 90 до 270 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від 270 до 900 неоподаткованих мінімумів доходів громадян
  • знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах України, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі тягне за собою накладення штрафу на громадян від 270 до 900 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від 630 до 1800 неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.