ДП “Перечинський лісгосп” буде проводити реалізацію новорічних ялинок

Лісівники Закарпаття готуються до ялинкового ажіотажу (ВІДЕО)
3 Грудня, 2018
Державні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок
5 Грудня, 2018
Показати всі

ДП “Перечинський лісгосп” буде проводити реалізацію новорічних ялинок

Напередодні Нового року і Різдвяних свят перед лісовою охороною постає завдання охорони лісів від самовільних рубок хвойних дерев на новорічні ялинки.

З метою посилення охорони хвойних насаджень Перечинського лісгоспу створені мобільні групи для патрулювання лісових масивів з числа працівників лісової охорони. Для патрулювання доріг, місць торгівлі ялинками створені мобільні групи, до складу яких входять працівники поліції.

Державне підприємство «Перечинський лісгосп» реалізовуватиме новорічні ялинки за встановленими цінами:

висотою до 1 м – 120 грн.;

висотою від 1 до 2 м – 180 грн.;

висотою від 2 до 3 м – 240 грн.

Лісова охорона ДП «Перечинський лісгосп» нагадує, що згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, незаконна порубка дерев хвойних порід (ст. 65) тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 85 до 170 грн. і на посадових осіб від 119 до 204 грн. Одночасно з штрафом законодавством передбачено стягнення заподіяної шкоди, нанесеної лісовому господарству незаконною рубкою  хвойних насаджень, яка розраховується за кожне окремо-зрубане на «новорічну ялинку» дерево і становить від 399 грн. за штуку.

Крім того, передбачена відповідальність за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання), що згідно ст. 881 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 грн. з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

Всі законно заготовлені новорічні ялинки маркуються бирками або самоклейними стрічками з штрих-кодом, в якому міститься повна інформація про дану ялинку.

Прес-служба ДП “Перечинський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.