ДП “Перечинський лісгосп” працює для розвитку територіальних громад Перечинщини

Лісовою охороною ДП “Перечинський лісгосп” виявлено самовільну рубку
28 Квітня, 2017
У Сімерках вандали спаплюжили саджанці ялиці
17 Травня, 2017
Показати всі

ДП “Перечинський лісгосп” працює для розвитку територіальних громад Перечинщини

Якщо ж розглянути це питання в аспекті «податкове навантаження: приватне підприємство – державне підприємство», то приватний підприємець завжди буде використовувати доступні можливості зменшення податкового навантаження, наприклад, за рахунок переходу на спрощену систему оподаткування. Якщо ж приватне підприємство чи ФОП знаходиться на цій системі оподаткування, то не є платником податку на прибуток, а сплачує лише єдиний податок, який в рази менший. Крім того, приватне підприємство не сплачуватиме 75 % від частини чистого прибутку.
«Щорічно Перечинське лісогосподарське підприємство робить стабільний внесок у розвиток економіки району, вчасно сплачуючи податки. Впродовж 2016 року за спеціальне використання лісових ресурсів до бюджету Сімерківської сільської ради за 2016 рік та а за І квартал поточного – 4000 гривень. За деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування на території Сімерківської сільської ради сплачено до державного бюджету за 2016 рік і перший квартал у 2017 – понад 200 тисяч гривень», –
зазначає Ярослав Михайлович, директор Перечинського лісового господарства.
«Тому насамперед місцеві громади мають бути зацікавлені у стабільній роботі державних лісогосподарських підприємств, які забезпечують населення офіційною та високооплачуваною роботою, а для частини територіальних громад держлісгоспи по праву вважаються бюджетоутворюючими. За кошти, сплачені лісовими господарниками представники місцевої влади повинні ремонтувати дороги, забезспечувати необхідним дошкільні навчальні заклади і школи, лікарні, тощо. Чому вони цього в повній мірі не роблять, то питання вже до них.
На лісове господарство зовсім не виділено з державного бюджету коштів на посадку нових лісів, відновлення зрубаних, догляд за лісом, протипожежні заходи, боротьбу зі шкідниками тощо. Але саме головне, – після кожної рубки ми висаджуємо молоді дерева».
«І це в умовах значного збільшення податкового навантаження на державні лісогосподарські підприємства, які мають неухильно забезпечувати виконання усіх виробничих показників та здійснювати необхідний комплекс робіт, в повному обсязі виплачувати заробітну плату працівникам, сплачувати податки та обов’язкові платежі в терміни, визначені законодавством», – відзначив директор Перечинського лісового господарства Ярослав Кополовець.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.