ДП “Перечинський лісгосп” провели акцію “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я
29 Березня, 2017
В ДП “Перечинський лісгосп” гасили пожежі
30 Березня, 2017
Показати всі

ДП “Перечинський лісгосп” провели акцію “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Вчора, 29 березня в Турянському лісництві у 20 кварталі 22 виділі була проведена акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». На ділянці площею 1,7 га висадили 8500 саджанців, в тому числі 5100 бука лісового, 1700 клена-явора, 1700 ясена звичайного. До акції долучилися представники влади, зокрема голова Перечинської районної ради Михайло Іванович  Ласкін, працівники ДП «Перечинський лісгосп», учнівська молодь, зокрема, Пономаренко Юлія, Пономаренко Анастасія,  Гапак Максим, Корінь Марина, Герзанич Євгенія, Магада Євгенія, Островерх Ярослав, висаджували дерева навіть дітки із садочку Козак Аріна та Симочко Каміла.

Перед початком садіння, директор ДП «Перечинський лісгосп» Ярослав Михайлович Кополовець розповів діткам про дану ділянку, про те, що лісовідновлення є дуже важливим заходом лісогосподарського виробництва та які догляди необхідно здійснювати за насадженнями. Потім всі розділилися на групи і розпочали висаджувати заготовлені саджанці.

Після закінчення посадки на дітей чекав солодкий стіл. За активну участь в акції дітей було нагороджено грамотами та вручено подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.