ДП “Перечинський лісгосп” спростовує інформацію, опубліковану псевдоактивістом Павловим П.П.

Держлісагентство: Законність рубок та легальність лісопродукції можна перевірити он-лайн
15 Листопада, 2017
Звернення колективу ДП “Перечинський лісгосп” до ГО “Доста-Закарпаття”
17 Листопада, 2017
Показати всі

ДП “Перечинський лісгосп” спростовує інформацію, опубліковану псевдоактивістом Павловим П.П.

ДП «Перечинський лісгосп»  спростовує інформацію, яку опублікував 14 та 15 листопада 2017 року у формі відео та відкритого листа Генеральному Прокурору України Луценко Ю.В. на своїй сторінці в мережі Фейсбук псевдоактивіст  Павлов П.П.

ДП «Перечинський лісгосп»  проведено рубки догляду, а саме прохідні рубки на території заказника «Тур’я-Полянський», лісництво «Шипот» квартал 55-75.

Вище зазначені рубки проводились в 2013, 2015 та 2016 роках, відповідно до чинного охоронного зобов’язання виданого Міністерством охорони навколишнього природнього середовища України від 28.05.2009 року.  Розкрадання заповідного фонду про яке говорить Павлов П.П. ніколи  не було, рубки проводились у ДП «Перечинський лісгосп» згідно чинного законодавства України.

Також, повідомляємо, що за всю  діяльність у лісогосподарських підприємствах Закарпатської області, Кополовця Я.М. не «виганяли зі скандалом і кримінальними справами» про які пише Павлов, а звільнявся у зв’язку із закінченням контракту між Державним агентством лісових ресурсів України та Кополовцем Я.М. та за згодою сторін.

З початку 2017 року та станом на 10.11.2017 року ДП «Перечинський лісгосп» отоварив дровами паливними заклади освіти Перечинського району на 876,96 м3; інші бюджетні установи – 943,24 м3; населення – 9070 м3 та ТДВ «Перечинський ЛХК» – 1453 м3. Вищенаведені дані показують, що лісгосп належним чином забезпечує населення та бюджетні установи паливними дровами.

Крім цього ДП «Перечинський лісгосп» систематично інформує населення на офіційному сайті, власній сторінці у мережі Фейсбук та у друкованих засобах масової інформації  про порядок виписки дров паливних та їх цінову пропозицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.