Головний #лісівник Закарпаття оголосив підприємства, які виконали левову частку у лісовідтворенні ????????

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
28 Лютого, 2019
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
1 Березня, 2019
Показати всі

Головний #лісівник Закарпаття оголосив підприємства, які виконали левову частку у лісовідтворенні ????????

Під головуванням начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги проведено розширену колегію управління.

Під час засідання розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 2018 рік. Було також проаналізовано та проінформовано про стан підготовки до пожежонебезпечного періоду, охорони лісу від незаконних рубок та пожеж, про фінансово-господарську діяльність за минулий рік, а також про лісовідтворення та роботу з громадськістю.

Відкриваючи колегію очільник лісової галузі краю наголосив, що підприємствами Закарпатського ОУЛМГ навесні минулого року основні лісогосподарські заходи виконані в запланованих обсягах, зросли об’єми реалізації, рівень заробітної плати працівників та платежі до бюджету.
Особлива увага обласного управління приділяється відтворенню корінних деревостанів, які відповідають типам умов місцезростання. Відновлення лісів здійснюється на лісотипологічній основі відповідно до лісорослинних умов штучним та природним способом.

Державними підприємствами у 2018 році лісовідновлення проведено на площі 2790,9 га, або 109% від запланованих, в тому числі 1872,3 гашляхом природного поновлення (107% від плану) та 918,6 га лісових культур (114% від плану). Під час весняних лісокультурних робіт було проведено щорічну акцію #майбутнє_лісу_в_твоїх_руках, до проведення якої долучилися представники влади, дипломатичних кіл, силових і правоохоронних органів, громадськість, школярі та юннати шкільних лісництв.

Левову частку у лісовідтворенні зайняли: ДП «Брустурянське ЛМГ» – 349,5 га, ДП «Ясінянське ЛМГ» – 345,9 га, ДП «Мокрянське ЛМГ» – 311,5 га, ДП «Рахівське ЛДГ» – 278,4 га, «В.Бичківське ЛМГ» – 271,6 га. Цього року лісівники області обсяги відтворення лісу планують збільшити.

Під час акції #майбутнє_лісу_в_твоїх_руках_2019 планується заліснити понад 2244 гектарів земель лісового фонду краю. Природоохоронна Всеукраїнська екологічна акція з лісовідтворення «Майбутнє лісу у твоїх руках» розпочнеться традиційно 21 березня, у Міжнародний день лісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.