Ліс починається з насіння – лісівники відновили інформаційні стенди на лісонасінневих ділянках

Позиція ДП «Перечинський лісгосп» щодо причин та наслідків паводку, який пройшов на Перечинщині
24 Травня, 2019
Чи варто рубати дерева?
28 Травня, 2019
Показати всі

Ліс починається з насіння – лісівники відновили інформаційні стенди на лісонасінневих ділянках

Для того щоб ліси були високопродуктивними, стійкими до несприятливих природніх умов та шкідників, передусім необхідно забезпечити високоякісний посадковий матеріал.

Заготівля насіння з постійної лісонасінневої бази є ключовою умовою досягнення його якості. Від якості насіння залежить у першу чергу схожість садивного матеріалу, його стійкість до відповідних умов зростання. Не дарма ж народне прислів’я каже: яке насіння – таке й коріння. Спрямовуючи зусилля на початковій стадії вирощування лісових культур можна очікувати здорових і продуктивних лісових насаджень у майбутньому. Власне задля цього в Державному підприємстві «Перечинське лісове господарство» створена постійна лісонасіннева база, а це постійні лісонасінневі ділянки, плюсові дерева та генетичні резервати.

Постійна лісонасінна база (ПЛНБ) підприємства нараховує 25 плюсових дерев, 23,7 га генетичних резерватів, 34,2 га постійних лісонасінневих ділянок.

Для того, щоб відвідувачі лісових масивів Перечинщини самостійно змогли ознайомитися із постійною лісонасінневою базою підприємства, лісівники відновили інформаційні стенди на лісонасінневих ділянках.

Приємного та пізнавального Вам відпочинку на природі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.