ДП “Перечинський лісгосп” реалізовує дрова паливні для населення
22 Жовтня, 2018
На Закарпатті лісівники відновлюють ліси і озеленюють край (ІНФОГРАФІКА)
23 Жовтня, 2018
Показати всі

Ліс починається з насіння

З метою забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі для штучного заліснення ділянок лісу, пройдених суцільними способами рубок, існують постійні та тимчасові лісові розсадники.

Основною метою закладки розсадника є вирощування стійкого садивного матеріалу для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання.

В Державному підприємстві «Перечинське лісове господарство» активно стартувала осіння лісокультурна кампанія.  Майже по всіх підпорядкованих лісництвах вже закладають лісові розсадники для вирощування високоякісного посадкового матеріалу, який в майбутньому забезпечить успішне заліснення суцільних зрубів.

Наразі вже закладено лісові розсадники, площею 0,12 га. В дані розсадники висіяне насіння дуба звичайного та скельного, клена-явора та ясена звичайного.

Першими повністю виконали і навіть перевиконали плани по закладанню розсадників Порошківське лісництво. Вони висіяли насіння клена-явора, ясена звичайного та дуба звичайного у постійний лісовий розсадник в урочищі Свалявка. Площа осінніх посівів в даному лісництві складає 0,04 га.

Роботи по закладанню лісових розсадників будуть продовжені в усіх лісництвах ДП «Перечинський лісгосп» до повного виконання всіх планів.

Прес-служба ДП “Перечинський лісгосп”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.