Лісівники ДП “Перечинське ЛГ” проводять догляди за лісовими культурами, шкілками, розсадниками та здійснюють протипожежні заходи

Спеціалістами ДП «Перечинський лісгосп» та лісовою охороною проведено відвод ділянок під вибірково-санітарні рубки.
6 Червня, 2017
В ДП “Перечинський лісгосп” відпуск дров паливних на умовах франко-ліс (самозаготівля) громадянам заборонено
3 Липня, 2017
Показати всі

Лісівники ДП “Перечинське ЛГ” проводять догляди за лісовими культурами, шкілками, розсадниками та здійснюють протипожежні заходи

В лісівників ДП «Перечинське лісове господарство» гаряча пора – проведення доглядів за лісовими культурами, розсадниками, шкільними відділеннями.

Цього року на перше півріччя заплановано провести догляди за лісовими культурами, площею 188 га, з них виконано – 188 га. Найбільші об’єми робіт по догляду за лісовими культурами провели Порошківське лісництво – 34,2 га та Перечинське лісництво – 31,0 га. Найменше доглядів проведено в Тур’я Реметівському лісництві, площею лише 10 га, але це пояснюється невеликою площею лісових культур.  В розсадниках та шкільних відділеннях доглядів проведено на площі 0,38 га. Всі роботи проводяться вручну.

Основною метою доглядів за лісовими культурами є створення умов для росту основних лісоутворюючих порід, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та другорядних порід.

Своєчасний догляд за лісовими культурами – це обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур.  Знищення бур’янів та трави знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.

Одночасно з проведенням доглядів, здійснюються протипожежні заходи, зокрема створення та догляд за мінералізованими смугами. Наразі створено 3,2 км мінералізованих смуг в Порошківському лісництві, в Перечинському – 0,8 км, Дубриницькому – 3,9 км та Тур’я Реметівському лісництві – 2 км. Також проводиться наглядна агітація та встановлюються шлагбауми на в’їздах до лісових масивів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.