Лісівники ДП “Перечинський лісгосп” спільно із рятувальниками провели пожежно-тактичні навчання

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
24 Травня, 2018
Перечинські лісівники взяли участь у святкуванні міжнародного свята Дня мисливця
27 Травня, 2018
Показати всі

Лісівники ДП “Перечинський лісгосп” спільно із рятувальниками провели пожежно-тактичні навчання

Сьогодні, 25 травня, на території Перечинського лісництва ДП «Перечинський лісгосп», працівниками підприємства спільно із Ужгородським військовим лісництвом та Перечинським районним сектором УДСНС України у Закарпатській області, були проведені спільні пожежно-тактичні навчання взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Враховуючи те, що основною причиною виникнення пожеж у лісі є антропогенний фактор, зокрема, випалювання населенням сухої рослинності на територіях, що межують із лісовими ділянками, та необережне поводження з вогнем під час відпочинку в лісі, в ході навчання вибрано ситуацію, коли пожежа поширилася на лісові насадження внаслідок непогашеного вогнища.

На навчаннях було продемонстровано умовне гасіння лісової пожежі із застосуванням власних сил, коли гасіння здійснюється працівниками лісової охорони, а також із залученням додаткових сил й техніки аварійно-рятувальної служби.

Спільні навчання з гасіння лісових пожеж дуже важливі, адже під час тренувань можна врахувати всі нюанси та напрацювати злагоджені дії, а відтак кожна зекономлена хвилина дасть змогу швидше побороти вогонь та врятувати ліс і все живе у ньому.

Учасники заходу справилися з усіма поставленими завданнями на відмінно. Завдяки чіткій та злагодженій роботі всіх підрозділів, загорання було швидко локалізовано та ліквідовано.

На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

Наразі на Перечинщині четвертий клас пожежної небезпеки, який буде підвищуватися у зв’язку з теплою та вітряною погодою. Тому, вкотре звертаємося до населення: пам’ятайте, що пожежа – це найбільший ворог лісу, тож будьте обережні з вогнем у лісових масивах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.