Лісівники ДП “Перечинський лісгосп” заготовили 527 кг лісового насіння

В ДП “Перечинський лісгосп” будуть проводитись заходи з поліпшення санітарного стану лісів
6 Жовтня, 2017
Спростування інформації щодо деревини, яку Павлов П.П. назвав краденою
18 Жовтня, 2017
Показати всі

Лісівники ДП “Перечинський лісгосп” заготовили 527 кг лісового насіння

В ДП «Перечинський  лісгосп» гаряча пора – заготівля лісового насіння, адже від його збору залежить забезпечення розсадників посівним матеріалом для створення молодих лісових насаджень на 2017 рік. Основною умовою створення високопродуктивного, біологічно стійкого та господарсько-цінного лісового насадження є забезпечення лісогосподарських підприємств високоякісним насінням з хорошими спадковими даними. Щорічна заготівля лісового насіння залежить від обсягів лісовідновних робіт та урожаю насіння і дещо коливається в окремі роки. Враховуючи періодичність плодоношення порід, а, особливо, основних лісоутворюючих, в урожайні роки фактична заготівля насіння значно перевищує планову, що необхідно для створення запасів лісонасіннєвої сировини на наступні роки, коли урожай насіння може бути слабким або зовсім відсутнім.

Лісівники Перечинщини вже зібрали 527 кг лісового насіння, з них 500 кг – дуба скельного, 24 кг – клена-явора та 3 кг – клена гостролистого.

Із кожного виду насіння відбирається середній зразок, який відправляється на перевірку у ВП «Закарпатська лісонасіннєва лабораторія». Після перевірки даного насіння ми отримуємо посвідчення про кондиційність насіння та призначення його висівання у своєму господарстві.

 

 

Насіння, яке пройшло перевірку на якість, висівається у лісові розсадники лісництв. Цього року заплановано закласти 0,14 га лісових розсадників.

Невдовзі в ДП «Перечинський лісгосп» стартує осіння лісокультурна кампанія. Під час якої підприємством заплановано провести лісовідновлення на площі 12,5 га, з них 3 га посадки лісових культур та 9,5 га – сприяння природному поновленню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.