Лісівники Перечинського лісгоспу повністю завершили лісокультурні роботи

Лісівники Закарпаття виписали населенню майже 200 тис. кбм. паливних дров (ВІДЕО)
11 Грудня, 2018
Коли лісова галузь потребувала підтримки – Громадська рада завжди була поруч та допомагала, – Володимир Бондар
13 Грудня, 2018
Показати всі

Лісівники Перечинського лісгоспу повністю завершили лісокультурні роботи

Перечинські лісівники повністю завершили лісокультурні роботи, які були заплановані на 2018 рік. Цьогоріч вони постарались на славу, перевиконавши всі заплановані показники.

Державним підприємством «Перечинський лісгосп» протягом 2018 року проведено посадку лісових культур на площі 13,3 га, залишено зруби під природне поновлення, в тому числі із вводом недостаючих порід площею 107,7 га. Лісівниками проведено доповнення лісових культур на площі 7,6 га, хоча таких робіт заплановано не було. Догляди за лісовими культурами проведено на площі 246,4 га. Для вирощування стійкого, високоякісного посадкового матеріалу закладено розсадники площею 0,18 га.

Проведено заготівлю лісового насіння в кількості 571 кг, а саме: 350 кг дуба скельного, 200 кг дуба звичайного, 15 кг клена-явора та 6 кг ясена звичайного.

В Перечинському лісгоспі лісовідновленню приділяється велика увага, адже для кожного працівника лісової охорони на першому місці стоїть завдання, відновити молодий ліс на суцільних зрубах. В більшості випадків на суцільних зрубах, де пройшла санітарна рубка, лісівниками проектується посадка лісових культур, задля формування високопродуктивного насадження, а також стійкого до ураження шкідниками та несприятливими погодніми умовами.

Слід відмітити і такий спосіб лісовідновлення як сприяння природньому поновленню, яке проектується на зрубах де пройшли рівномірно-поступові рубки, зокрема кінцевий прийом головного користування. Як правило після даного виду рубок залишається багато благонадійного підросту,  тому лісівники проводять на даних ділянках сприяння природньому поновленню із вводом недостаючих порід.

Осінньою лісокультурною кампанією закрито річний цикл роботи лісівників по проведенню лісокультурних робіт. Також, від імені державної лісової охорони дякуємо громадянам, які долучились до лісокультурних кампаній, адже без допомоги місцевого населення навряд чи вдалось би виконати такі показники в повному обсязі.

Прес-служба ДП “Перечинське ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.