Лісівники, спільно із місцевими жителями та працівниками ДСНС знову гасили пожежу

Перечинські лісівники, спільно з місцевими жителями заклали шкілку дугласії
15 Квітня, 2019
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
22 Квітня, 2019
Показати всі

Лісівники, спільно із місцевими жителями та працівниками ДСНС знову гасили пожежу

15 квітня на території лісового фонду ДП «Перечинський лісгосп» Порошківське лісництво квартал 24 виділ 23 урочище Шеповець спільними зусиллями лісівників, місцевих жителів та  працівників ДСНС було успішно локалізовано загорання лісової підстилки. Площа загорання в межах лісового фонду становить 0,3 га.

Пожежа в лісі виникла через займання сухої трави та чагарників на сільськогосподарських землях, котрі межують із лісовими масивами. Щоб пожежа не поширилась на великі площі лісових земель, лісівники, пожежники та місцеві жителі гасили вогонь на землях сільської ради. Площа згорання на котрих становить приблизно 2,5 га. До гасіння пожежі на полях було залучено пожежний автомобіль.

Через сильні порви вітру пожежа поширювалась досить стрімко, але завдяки оперативності людей, які проводили гасіння пожежі, вдалось уникнути катастрофічних наслідків, котрі пожежа може завдати лісу та її мешканцям, а як наслідок і людині.

Лісова охорона ДП «Перечинський лісгосп» вкотре закликає людей дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі та на прилеглих територіях. Адже через ваші необдумані дії зазнає шкоди або навіть гине флора і фауна нашого краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.