Лісівники Закарпаття удосконалять реалізацію дров для населення

Санітарно-оздоровчі заходи будуть проводитись на території лісфонду ДП «Перечинський лісгосп»
26 Листопада, 2018
Парламент ухвалив зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, які стосуються лісового господарства України
27 Листопада, 2018
Показати всі

Лісівники Закарпаття удосконалять реалізацію дров для населення

Сьогодні начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга зустрівся із громадськими активістами «Доста-Закарпаття» та опісля з директорами державних лісогосподарських підприємств щодо впорядкування цін на дрова паливні для населення.

«Питання забезпечення дровами паливними населення – стоїть на моєму особистому контролі. Сьогодні ми обговорили надзвичайно важливе питання та колегіально вирішили не тільки удосконалити забезпечення першочергового відпуску дров паливних для населення, але й терміново забезпечити функціонування паливних складів для реалізації дров та впорядкувати ціни. Також варто зазначити, що з Нового року також будуть переглянуті ціни на дрова. Я особисто перевірю, щоб у кожному лісгоспі був порядок і люди не чекали на дрова по декалька місяців», – розповів Валерій Мурга.

Працівники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства обов’язково реагуватимуть на звернення громадськості. Адже сьогодні громадськість – це голос народу. І вкотре наголошую, що ми, лісівники, разом із громадськістю і працюємо прозоро. Тим більше, що представники громадськості допомагають у вирішенні багатьох питань у сфері лісового господарства. Усі пропозиції щодо роботи лісівників та рекомендації – надавати в Закарпатське ОУЛМГ. Тільки спільні зусилля можуть привести до реальних результатів», – сказав Валерій Іванович.

Телефон «гарячої лінії» – 0-800-604-473 або (0312)64-44-15 (з 8:00 до 17:00), (0312)64-05-58 (з 17:00 до 8:00)

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.