Лісовою охороною ДП “Перечинський лісгосп” виявлено самовільну рубку

В ДП “Перечинський лісгосп” проведено лісопатологічні обстеження насаджень на доцільність призначення в них заходів з поліпшення санітарного стану
21 Квітня, 2017
ДП “Перечинський лісгосп” працює для розвитку територіальних громад Перечинщини
9 Травня, 2017
Показати всі

Лісовою охороною ДП “Перечинський лісгосп” виявлено самовільну рубку

Сьогодні, 28 квітня під час рейду лісовими угіддями майстром лісу Турянського лісництва Попадинець М. І. було виявлено самовільну рубку породи граб в 47 кварталі 21 виділі Турянського лісництва. На місці скоєння правопорушення було встановлено лісопорушників, котрими виявилися жителі с. Порошково. Також, Попадинець М. І. викликав оперативну групу Перечинського відділу поліції, ними було зафіксовано факт вчинення неправомірних дій. На місце самовільної рубки прибув лісничий Турянського лісництва Крупчинський П. Ю. та провідний інженер по охороні лісу Романюк В. А. Було складено акт огляду місця вчинення правопорушення. Деревину вилучено і передано на зберігання. Розмір збитків, нанесених державі крадіями лісу становить 18 948,34 коп.

Матеріали про факт незаконної вирубки дерев передані до відділу національної поліції Перечинського району для подальшого розстеження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.