На базі ДП «Перечинський лісгосп» відбувся виїздний семінар з працівниками кадрової служби лісогосподарських підприємств, підпорядкованих ЗОУЛМГ

Лісівники ДП «Перечинський лісгосп» закликають громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки
10 Серпня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
13 Серпня, 2018
Показати всі

На базі ДП «Перечинський лісгосп» відбувся виїздний семінар з працівниками кадрової служби лісогосподарських підприємств, підпорядкованих ЗОУЛМГ

10 серпня 2018  року на базі ДП «Перечинський лісгосп» відбувся виїздний семінар на тему «Кадрове діловодство» з працівниками відповідальними за організацію роботи з персоналом державних лісогосподарських підприємств Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

В семінарі, організованому  сектором  кадрової,  юридичної роботи діловодства та контролю Закарпатського ОУЛМГ взяли участь всі фахівці відповідальні за кадрову роботу підпорядкованих лісогосподарських підприємств області.

В рамках проведення заходу відбулася серія лекцій, присвячених кадровій, юридичній  роботі та діловодству. З питаннями щодо  додержання  законодавства про працю, зайнятість  перед учасниками семінару виступив  начальник з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Закарпатській області  – Турянський Ярослав Іванович.

З особливостями організації роботи  кадрового діловодства на підвідомчих підприємствах учасників семінару ознайомила завідувач сектору кадрової, юридичної роботи, діловодства та контролю Закарпатського ОУЛМГ – Бібен Тетяна Василівна.

Семінар був плідним та  корисним для його учасників. Кадровики лісової галузі Закарпаття  почули чимало цікавого, а також відвідали туристично-рекреаційні комплекси  «Воєводино» та «Шиповець», які розміщені на території лісового фонду ДП «Перечинський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.