Найкращих працівників ДП “Перечинський лісгосп”нагороджено почесними грамотами та подяками від Державного агентства лісових ресурсів України

Колектив ДП “Перечинський лісгосп” прийняв участь у святкуванні Дня працівника лісу в місті Берегово
17 Вересня, 2018
Лісівники у Берегові інтерактивно відзначали професійне свято (ВІДЕО)
18 Вересня, 2018
Показати всі

Найкращих працівників ДП “Перечинський лісгосп”нагороджено почесними грамотами та подяками від Державного агентства лісових ресурсів України

На святкуванні професійного свята лісівників – Дні працівника лісу, яке відбулось в місті Берегово, перший заступник Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства вручив почесні грамоти та подяки, найкращим працівникам Державного підприємства «Перечинське лісове господарство».

За багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм, особистий внесок в охорону й збереження лісових багатств Закарпаття та з нагоди Дня працівника лісу почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджено директора ДП «Перечинський лісгосп» Ярослава Михайловича Кополовця, який своїм двадцятирічним стажем роботи в галузі лісового господарства зробив значний вклад в лісове господарство Закарпаття. Перебуваючи на посаді директора ДП «Перечинський лісгосп» зумів сформувати молодий колектив однодумців, навчає нас премудростям лісівничої професії, передає свій багатий професійний і життєвий досвід. Під його чітким керівництвом покращилися умови праці, збільшилася заробітна плата працівників лісового господарства та суттєво покращився фінансовий стан підприємства. Сьогодні Перечинський лісгосп не впізнати. Він став чудовою окрасою Перечинщини, взірцем для інших підприємств.

Такою ж почесною грамотою нагороджено старшого інспектора з кадрів ДП «Перечинський лісгосп» Марію Василівну Керецман, котра із 42-річним досвідом роботи в галузі лісового господарства передає свої знання, виховує та навчає молоде покоління відповідальній і наполегливій праці на підприємстві.

Подяками від Державного агентства лісових ресурсів України за багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм, особистий внесок в охорону й збереження лісових багатств Закарпаття та з нагоди Дня працівника лісу нагороджено лісничого Турицького лісництва Михайла Михайловича Лакатоша та лісничого Дубриницького лісництва Михайла Юрійовича Мицянку. Вони своєю кропіткою багаторічною працею в галузі лісового господарства зробили значний вклад в його розвиток.

Подякою від голови Товариства лісівників України за багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника лісу нагороджено головного інженера ДП «Перечинський лісгосп» Романюка Анатолія Васильовича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.