Територія лісгоспу використовується для потреб мисливського господарства.

Мисливські угіддя закріплені за товариством мисливців та рибалок «Лісівник» на площі 15 645 га та товариством УТМР – 27 764 га.

Товариство «Лісівник» створено 4.02.1997 р. Мисливські угіддя закріплені за товариством згідно розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 06.08.1997 р. та договором між обласним управлінням лісового господарства та Перечинською первинною організацією ТМР «Лісівник».

В угіддях лісгоспу полювання носить спортивно-аматорський характер.

Запроектовані біотехнічні заходи по збереженню і розмноженню мисливської фауни виконувались згідно проекту організації і розвитку мисливського господарства, яке було проведено в мисливських угіддях закріплених за лісгоспом в 1998 р., одночасно з проведенням лісовпорядкування, на території лісгоспу було проведено мисливське впорядкування з складанням проекту організації і розвитку мисливського господарства, де приведені обсяги біотехнічних заходів для підтримання оптимальної кількості тварин та рекомендації по експлуатації та господарському використанню мисливських тварин.

Відстріл мисливської фауни проводиться по ліцензіям (на копитних) і по відстрільним карткам – на пушного звіра.

Обсяг шкоди від потрав лісових культур мисливською фауною незначний.

Лісгоспом виконуються наступні біотехнічні заходи: будівництво годівниць для оленей і козуль, солонців, волопоїв, біотехнічних веж, виготовлення панно, аншлагів.

Мисливське господарство ведеться відповідно до вимог Лісового кодексу України та законів України «Про тваринний світ», «Про мисливське господарство та полювання». Використання лісових ресурсів і проведення лісогосподарських заходів здійснюється з урахуванням збереження сприятливих умов для життя диких тварин.

ЗВЕДЕНИЙ АКТ

Облік хутрових та копитних тварин і борової дичини в мисливських угіддях ГО ЗТМР “Лісівник” Перечинський ВП станом на лютий 2019 р.

 

ЗВЕДЕНИЙ АКТ

Облік мисливських тварин і птахів у мисливських угіддх Перечинської районної організації УТМР станом на січень 2019 р.


 

Звіт про ведення мисливського господарства за 2017 рік ГО ТМР “Соколець”

 

 

Звіт про ведення мисливського господарства за 2017 рік Закарпатської обласної громадської організації УТМР

За ІІ квартал 2017 року ДП “Перечинське ЛГ” провели наступні біотехнічні заходи:

Станом на 31.07.2017 року в ДП “Перечинське ЛГ” оптимальна чисельність мисливських тварин становить: