Нові стандарти по відпуску лісопродукції вступили в дію

Перечинські лісівники подарували новорічні ялинки школам, дитячим садкам та церквам Перечинщини
4 Січня, 2019
Зміна ціни на дрова паливні для населення
16 Січня, 2019
Показати всі

Нові стандарти по відпуску лісопродукції вступили в дію

На базі Державного підприємства «Перечинське лісове господарство» проведено  семінар-навчання з практичного застосування національних стандартів, гармонізованих з європейськими при прийманні та відпуску лісоматеріалів.

Навчання проводили головний інженер та провідний інженер із реалізації лісопродукції ДП «Перечинський лісгосп», котрі пройшли відповідне навчання з лісового товарознавства за новою системою стандартизації в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації   кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» та отримали відповідний сертифікат.

В процесі даного навчання, окрім, вивчення нормативних документів, учасники заходу  на практиці відпрацювали застосування нової системи стандартизації, методів обміру і обліку лісоматеріалів тощо.

Зазначимо, що перехід на національні стандарти, гармонізовані з європейськими, передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 14.12.2015 року №184.

Перехід до нової стандартизації зумовлений розвитком нових технологій переробки деревини та євроінтеграційними процесами в лісовій галузі України.

Підприємством, також, планується провести навчання з всіма працівниками лісової охорони ДП «Перечинський лісгосп» із лісового товарознавства за новою системою стандартизації, на базі нижнього складу Перечинського лісгоспу, за участю викладачів Національного лісотехнічного університету України.

Прес-служба ДП “Перечинський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.