ОГОЛОЛОШЕННЯ про припинення ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Оголошення!
11 Жовтня, 2021
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею, який відбудеться 03 листопада о 10:00 в загальному відділі Адмінбудинку ДП «Перечинське ЛГ».
29 Жовтня, 2021
Показати всі

ОГОЛОЛОШЕННЯ про припинення ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

ОГОЛОЛОШЕННЯ

про припинення ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Відповідно до наказу Держлісагентства України від 21.10.2021 №671 “Про припинення ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТА «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» та затвердження складу Комісії з припинення” ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», код згідно з ЄДРПОУ 22114603 припиняється шляхом реорганізації, а саме – приєднання до ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УЖГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»  код згідно з ЄДРПОУ 22114655, яке є його  правонаступником.

 Строк заявлення кредиторами своїх вимог до ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВПереглянути записА «ПЕРЕЧИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» складає 2 місяці з моменту реєстрації наказу, а саме до 23.12.2021 . Письмові вимоги приймаються за адресою : 89411, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Кам’яниця, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 42. Голова комісії з припинення Зварич В.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.