Заготівля насіння
25 Жовтня, 2016
Відкритий лист міністру аграрної політики та продовольства України та прем’єр-міністру України
9 Листопада, 2016
Показати всі

Осіння лісокультурна кампанія

Дотримання всіх вимог створення лісових культур – від посіву насіння та проведення підготовки ґрунту до висадки сіянців – запорука успішного вирощування молодого лісу і його природного розвитку в майбутньому.

З 26 жовтня в Перечинському лісгоспі стартувала осіння лісокультурна кампанія.

Цього року на осінь заплановано лісовідновлення на площі 42,5 га, з них 13,3 га посадка лісових культур та 29,2 га сприяння природному поновленню.

На сьогоднішній день Перчинським лісництвом створено лісові культури на площі 2,4 га; Дубриницьким лісництвом створено 1,3 га лісових культур та проведено сприяння природному поновленню, площею 14,7 га; лісництво «Шипот» провело посадку лісових культур на площі 2,8 га; Порошківським лісництвом проведено сприяння природному поновленню, в тому числі із вводом недостаючих порід, на площі 5,4 га.

Одним із важливих завдань ДП «Перечинське лісове господарство», на сьогодні, є успішне проведення лісокультурної кампанії. Осіння лісокультурна кампанія закриває річний цикл роботи лісівників по проведенню лісокультурних робіт.

У зв’язку із змінами клімату та сприятливими погодними умовами, лісгоспом планується заліснення зрубів 2016 року дещо більше ніж заплановано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.