Перечинські лісівники розчистили туристичну стежку

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
3 Жовтня, 2018
Президент підписав Закон щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів
4 Жовтня, 2018
Показати всі

Перечинські лісівники розчистили туристичну стежку

Лісівники державного підприємства «Перечинське лісове господарство» постійно дбають про добробут громадян. Вони працюють не лише над збереженням та відновленням лісів, а й щороку облаштовують рекреаційні зони, розчищають туристичні стежки для відпочинку. Головне, щоб місцеві жителі й туристи поважали клопітку роботу лісівників і залишали після себе порядок.

Унікальні природні умови для відпочинку будь-якої пори року, природно-кліматичний потенціал, мальовничі краєвиди, чисте повітря гірських лісів, цілющі мінеральні джерела, туристичні маршрути можуть набути вирішального значення для майбутнього економічного розвитку Перечинського району і лісівники сприяють цьому.

В кварталі 4 виділах 10, 3 та 1 лісового фонду Турицького лісництва ДП «Перечинський лісгосп» лісівники розчистили нову туристичну стежку, протяжністю 1000 метрів. Дана стежка веде від урочища Зіброва, що біля села Лумшори, до полонини «Лютянка».

Роботи на ділянці близько 1,0 км й справді було багато. Розчистили повалені дерева, розширили в деяких місцях стежку, обрізали повислі над нею гілки та проробили ще багато роботи для безперешкодного та комфортного відпочинку населення.

Прес-служба ДП “Перечинський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.