Працівниками ДП «Перечинське ЛГ» проведено мирну акцію протесту (ВІДЕО)

Президент дав доручення розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об’єктів заповідного фонду України
23 Листопада, 2017
Лісівники ДП «Перечинське ЛГ» долучилися до мітингу, який проходив перед Закарпатською ОДА
2 Грудня, 2017
Показати всі

Працівниками ДП «Перечинське ЛГ» проведено мирну акцію протесту (ВІДЕО)

Сьогодні об 11:00 годині перед будівлею Перечинської райдержадміністрацій та Перечинської районної ради 120 чоловік, які є членами профспілки ДП «Перечинське ЛГ» було проведено мирну акцію протесту проти Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року, яку було схвалено 15 листопада без представлення і обговорення на засіданні Уряду. Текст Стратегії не проходив жодного громадського обговорення, не погоджений з Профспілкою лісівників. Також учасники мітингу виступали «задля збереження трудових колективів лісогосподарських підприємств їх соціального статусу та збереження належного соціально-економічного захисту членів профспілки, недопущення знищення лісогосподарської галузі України».

До мітингувальників вийшли представники районної влади, а саме голова Перечинської ОТГ Погоріляк І.М., голова Перечинської районної ради Ласкін М.І. та перший заступник голови Перечинської райдержадміністрації Ладомиряк М.П., яким в паперовому вигляді вручено вимоги мирного мітингу працівників ДП «Перечинське ЛГ».  Працівники лісгоспу вимагають відмінити рішення Кабінету Міністрів від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії розвитку лісового господарства на період до 2022 року» тощо.

Також прийнято рішення взяти участь в обласному мирному протесті на площі Народній перед будівлею Закарпатської ОДА, який відбудеться 30 листопада відбудеться. Мирна акція протесту профспілок працівників лісової галузі, працівників лісогосподарських підприємств й приватних підприємців Закарпаття на підтримку лісівників України розпочнеться об 10:30 годині.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.