Привітання директора ДП “Перечинський лісгосп” із Днем Народження

Як правильно збирати гриби в на Закапратті, не ризикуючи отруїтися
28 Вересня, 2017
В ДП “Перечинський лісгосп” будуть проводитись заходи з поліпшення санітарного стану лісів
6 Жовтня, 2017
Показати всі

Привітання директора ДП “Перечинський лісгосп” із Днем Народження

Сьогодні свій День Народження святкує чудова людина, найкращий керівник, професіонал своєї справи директор ДП «Перечинське ЛГ» Ярослав Михайлович Кополовець.

Шановний Ярославе Михайловичу!

Колектив ДП «Перечинський лісгосп» щиро й сердечно вітає Вас із цим святом!

Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи здобули Вам авторитет мудрого та успішного керівника.

Ваша невтомна праця, самовіддане служіння лісівничій справі сформували непересічні якості керівника, спроможного вести за собою колектив лісівників Перечинщини.

Нехай Ваша плідна праця, завдяки якій лісгосп успішно функціонує й розвивається, буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Повсякденна діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Із честю вирішуючи це покликання, Ви заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.

Колектив ДП «Перечинський лісгосп» щиро пишається Вами як людиною, яка сумлінно працює на благо розвитку і процвітання нашого підприємства. Ми вдячні Вам за численні починання, особисту принциповість, в яких як керівник Ви є орієнтиром і точкою відліку для  працівників Перечинського лісгоспу, вдячні за Вашу мудрість, щирість, толерантність, витриманість. За те, що Ви для всього колективу є підтримкою і опорою, надійним тилом.

Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем Народження. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод, щоб Ваші мрії завжди збувалися і ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети. Ярославе Михайловичу, вітаючи з цим світлим днем, бажаємо завжди приймати мудрі і справедливі рішення! Нехай вистачає сил, здоров’я, терпіння, нехай улюблена робота приносить тільки радість, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносять Вам лише добрі та хороші новини! Зичимо невичерпного здоров’я, невсипущої енергії, нових творчих здобутків і особистого успіху, миру, добробуту в родині. Бажаємо, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці – добро й тепло від людської вдячності.

Із вдячністю та щирими привітаннями колектив ДП «Перечинський лісгосп»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.