Роз’яснення щодо неправдивих звинувачень Павлова на виставленому ним відео

З 2019 року за незаконну рубку та контрабанду лісу суттєво зростуть штрафи та терміни позбавлення волі
5 Жовтня, 2018
ДП “Перечинський лісгосп” проводить реалізацію дров паливних для населення
10 Жовтня, 2018
Показати всі

Роз’яснення щодо неправдивих звинувачень Павлова на виставленому ним відео

Щодо останніх заяв маргінала Павлова ДП «Перечинський лісгосп» надає роз’яснення по виставлених ним відео:

  1. Трубопровід який проходить по території Перечинського району, в тому числі в межах лісового фонду ДП «Перечинський лісгосп» є у віданні ТзОВ «Прикарпатзахідтранс», яке відповідно до статті 15 Закону України від 17.02.2011 р. № 3041-VI «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів» має право здійснювати технологічну розчистку  від чагарників та деревостанів без попереднього погодження із лісокористувачами та згідно із статтею 19 Закону України «Про трубопровідний транспорт» і відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2002 р. № 1747  розчищення просік і ділянок проводиться  вищезгаданим підприємством і згідно пункту 15 даної постанови, землекористувач не має право перешкоджати проводити контроль та виконувати ремонтні і аварійновідновні роботи. Труба так само належить вищезгаданому товариству і аж ніяк не лісгоспу, тому ні ДП «Перечинський лісгосп», ні директор Я.М. Кополовець не може розпоряджатися чужим майном, в даному випадку трубою.
  2. Щодо заяв по незаконній вирубці та незаконному продажу дров із трубопроводу:

ДП «Перечинський лісгосп» офіційно заявляє, що на просіці трубопроводу нічого, крім чагарників та швидкорослої тонкомірної верби не зростає і не зростало, так як ТзОВ «Прикарпатзахідтранс» з періодичністю в 3-4 роки проводить розчистку ліній трубопроводу. Щоб пересвідчитись у цьому, а також в брехливості висловлювань Павлова, кожен може вийти на ділянку трубопроводу, де не проводились роботи по викопці труби і подивитись який ліс там зростає.

  1. Тепер щодо дерев, які показані вивернутими на відео:

Само собою, що при роботі важкої будівельної техніки (екскаватори) частина дерев буде пошкоджена. Але підприємство у рамках чинного законодавства на основі методичних вказівок з відводу і таксації лісосік, листа Перечинської РДА № 01-21/597 від 03.07.2018 р. проводить відвід їх у рубку. Після виписки лісорубного квитка дана деревина буде реалізовуватись згідно чинного законодавства.

  1. Щодо закидів по так званих порушеннях при будівництві доріг в ДП «Берегівське ЛГ» директором ДП «Перечинський лісгосп» Я.М. Кополовець, який на той час займав посаду директора ДП «Берегівське ЛГ»:

Повідомляємо, що згідно із планами, погодженими Держлісагентством, майже всі лісогосподарські підприємства Закарпатської області проводили та проводять будівництво лісових доріг. Звичайно, що при прокладанні  дороги проводиться вирубка дерев. Дорогами користуються як лісівники у своїй господарській діяльності, так само і місцеве населення та туристи, а такі псевдоактивісти як Павлов лише розводять істерію та паплюжать роботу лісівників. Якщо прослідкувати в часі за викладеними ним відео, то сума нанесених так би мовити збитків виросла з 2 до 4 мільйонів, не важко спрогнозувати, що місяці через два вже буде 6 мільйонів. Такі люди як Павлов, що у своєму житті не зробили для держави, для людей буквально нічого, можуть лише брехати, перекручувати наявну інформацію на свій розсуд, переслідуючи тим самим свої меркантильні інтереси.

Додаток: Скан-копія статті 15 Закону України  від 17.02.2011 р. № 3041-VI «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.