Санітарно-оздоровчі заходи будуть проводитись на території лісфонду ДП «Перечинський лісгосп»

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
23 Листопада, 2018
Лісівники Закарпаття удосконалять реалізацію дров для населення
26 Листопада, 2018
Показати всі

Санітарно-оздоровчі заходи будуть проводитись на території лісфонду ДП «Перечинський лісгосп»

Лісовою охороною ДП «Перечинський лісгосп» постійно проводяться обстеження лісового фонду на предмет виявлення пошкоджених хворобами, вітрами чи іншими природними чинниками лісових насаджень, скоєння самовільних рубок тощо. В ході обстежень було виявлено деревостани, які потребують проведення санітарно-оздоровчих заходів, а саме ділянки на яких пройшли вітровали та вітроломи. Після виявлення таких насаджень в адміністрацію підприємства були подані повідомлення про погіршення санітарного стану лісів, в результаті чого провідний інженер по захисту лісу направив до Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист» виклик спеціалістів для проведення лісопатологічного обстеження поданих ділянок.

Для поліпшення санітарного стану лісів та недопущення розмноження та поширення стовбурних шкідників і хвороб лісу, а також зараження суміжних ділянок. Спеціалісти ДП «Перечинський лісгосп» спільно із спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист» провели лісопатологічні обстеження та підтвердили доцільність проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

На основі лісопатологічних обстежень буде отримано погодження Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства на проведення даних рубок та на підставі цього погодження виписано лісорубні квитки і проведено санітарні рубки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.