Санітарно-оздоровчі заходи будуть проводитись на території лісфонду ДП «Перечинський лісгосп»

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
30 Квітня, 2019
Майже 100 млн гривень податків сплатили лісівники Закарпаття за І квартал
7 Травня, 2019
Показати всі

Санітарно-оздоровчі заходи будуть проводитись на території лісфонду ДП «Перечинський лісгосп»

В лісовому фонді ДП «Перечинський лісгосп» працівники лісової охорони постійно здійснюють обстеження ділянок на предмет виявлення насаджень, які потребують проведення санітарно-оздоровчих заходів. В результаті чого, майстрами лісу було складено і подано в адміністрацію підприємства повідомлення про погіршення санітарного стану лісів. Так, комісією в складі лісової охорони ДП «Перечинський лісгосп» спільно із спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист» було проведено обстеження лісових масивів Турянського, Т.Реметівського, Дубриницького, Турицького, Порошківського, Перечинського та лісництва «Шипот». Обстежена площа по підприємству складає 108,2 га.

Комісією було обстежено та рекомендовано, з метою недопущення появи і розповсюдження стовбурових шкідників та збереження технічних якостей деревини, проведення рубок поліпшення санітарного стану лісів (вибірково-санітарні рубки та суцільно-санітарні рубки), котрі необхідно провести якісно і в стислі терміни. Дані рубки буде проведено згідно з Санітарними правилами в лісах України.

На місці суцільних зрубів лісівниками будуть проведені роботи з лісовідновлення шляхом посадки мішаних лісових культур. Заліснення буде проведено в максимально стислі терміни, враховуючи тип умов місцезростання, головну лісоутворюючу породу тощо.

Прес-служба ДП “Перечинський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.