Швейцарські лісівники та професор зі Львова відвідали Перечинський лісгосп

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
25 Липня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
26 Липня, 2018
Показати всі

Швейцарські лісівники та професор зі Львова відвідали Перечинський лісгосп

Швейцарські лісівники Маркус, Курт, Ервін, Руеді та Олі разом із доктором сільськогосподарських наук, професором, завідувачем кафедри лісівництва національного лісотехнічного університету України, академіком Лісівничої академії наук України Василем Володимировичем Лавним відвідали лісовий фонд ДП «Перечинське лісове господарство».

Метою їхнього візиту було ознайомлення із системою ведення лісового господарства в Україні та порівняння її із швейцарською системою, методами проведення рубок в букових лісах, складом насадження, проведення лісогосподарських заходів в насадженнях дугласії.

В ДП «Перечинський лісгосп» лісівники відвідали та провели дослідження на ПЛНД дугласії зеленої в Тур’я-Реметівському лісництві квартал 5 виділ 13. Вони обмірювали дерева дугласії дроном.

Також, закордонні лісівники ознайомилися із методом проведення рубок головного користування на підприємстві, побувавши на таких рубках в Дубриницькому лісництві квартал 1 виділ 12. В Дубриницькому лісництві вони ще ознайомилися із проведенням рубок догляду, відвідавши ділянку з прохідною рубкою в дубовому насадженні квартал 1 виділ 14 та освітленням квартал 1 виділ 15.

Швейцарці розповіли що їхня система ведення лісового господарства дещо відрізняється від української. В них лісогосподарювання націлене на отримання товарної деревини, проводять рубки у деревостанах де діаметр дерева не менше 50 см, що дає можливість отримати товарну деревину. Система проведення рубок головного користування в них вибіркова.

Лісівники Перечинщини сподіваються що такі візити зміцнять міжнародну співпрацю між лісовими господарствами та дадуть змогу вдосконалити систему ведення лісового господарства в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.