У Перечинському лісгоспі постійно дбають про безпеку працівників

ДП “Перечинський лісгосп” проводить реалізацію дров паливних для населення
18 Липня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
18 Липня, 2018
Показати всі

У Перечинському лісгоспі постійно дбають про безпеку працівників

За специфікою своєї діяльності лісова галузь має один з найвищих ступенів виробничих ризиків. Тому, Даржавне підприємство «Перечинський лісгосп» приділяє значну вагу створенню безпечних умов на кожному робочому місці, виділяє кошти на придбання спецодягу, засобів індивідуального захисту своїх працівників.

Відповідно до розділу «Охорона праці», колективного договору  підприємства, щорічно розробляються та затверджуються Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам. На виконання запланованих заходів, цього місяця підприємством знову закуплено 46 комплектів спеціальних костюмів на суму 33 540 гривень та роздано лісозаготівельним бригадам підпорядкованих підрозділів.

За перше півріччя 2018 року підприємством витрачено на охорону праці 196 666 гривень. На ці кошти забезпечено працюючих спецодягом та засобами індивідуального захисту, проведено щорічне навчання з питань охорони праці та проведено роботи по захисту працівників підприємств від уражень електричним струмом. Витрати направлено також на підтримання обладнання та умов праці на належному рівні, улаштування та доведення до певних нормативних вимог усіх побутових приміщень на виробництві.

 

 

Прес-служба ДП “Перечинський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.