У відповідь на публікацію Закарпатської обласної прокуратури в інтернет ресурсах

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею, який відбудеться 18 вересня о 10:00 в загальному відділі Адмінбудинку ДП «Перечинське ЛГ».
16 Вересня, 2020
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею, який відбудеться 23 вересня о 10:00 в загальному відділі Адмінбудинку ДП «Перечинське ЛГ».
21 Вересня, 2020
Показати всі

У відповідь на публікацію Закарпатської обласної прокуратури в інтернет ресурсах

У відповідь на публікацію Закарпатської обласної прокуратури в інтернет ресурсах, щодо направлення до Господарського суду Закарпатської області матеріалів, про відшкодування збитків лісовому господарству в наслідок порушення при проведенні лісозаготівельних робіт у межах лісфонду ДП «Перечинський лісгосп» підприємство повідомляє наступне. У лютому 2020 року державною екологічною інспекцією  було проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на лісозаготівельних роботах на території підприємства. У результаті перевірки було виявлено ряд порушень дотримання вимог природоохоронного законодавства, які вказані в акті перевірки.

З частиною порушень підприємство погоджується, а інша, більша частина, де нормативними документами дозволяється певний відсоток пошкодження дерев чи підросту, а також дерев, які виникли після закінчення рубки внаслідок стихійного лиха (вітровал, сніголом) підприємство буде оспорювати у судовому порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.