У закарпатських лісівників відбулась лісовпорядна нарада

В Перечинському лісгоспі вже майже завершено весняну лісокультурну кампанію
10 Квітня, 2019
Перечинські лісівники, спільно з місцевими жителями заклали шкілку дугласії
15 Квітня, 2019
Показати всі

У закарпатських лісівників відбулась лісовпорядна нарада

У конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулась друга лісовпорядна нарада, на якій було розглянуто матеріали безперервного лісовпорядкування.

Стосувались вони 16 лісогосподарських підприємств ЗОУЛМГ. Не проводились роботи тільки у новостворених підприємствах, а саме у ДП “Верхньогірське ЛГ”, ДП “Тячівське ЛГ” ДП “Іршавське ЛГ” та НПП “Зачарований Край”.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника – головний лісничий ЗОУЛМГ Ігор Коцур, начальники лісовпорядної пратії ВО “Укрдержліспроект” Микола Пашко, Василь Гриб, а також представники держлісгоспів та обласного управління.

Під час наради, присутні розглянули всі ті локальні питання, які стосувались лісовпорядкування. Зокрема було сформовано план рубок головного користування, план насадження яких потребує рубок формування, оздоровлення та лісорозведення, які сформавані на підставі фондів рубок.

Безперервне лісовпорядкування дуже клопітка робота, розробляється кожного року, а полягає у внесенні змін та доповнень комплексу заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, а також отримання достовірної інформації про лісовий фонд, на основі якого розробляється проект організації та розвитку лісового господарства відповідних об’єктів лісовпорядкування.

Відтак, за підсумками наради, присутні затвердили матеріали безперервного лісовпорядкування у всіх 16 державних підприємствах лісового господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.