В ДП “Перечинський лісгосп” проведено лісопатологічні обстеження насаджень на доцільність призначення в них заходів з поліпшення санітарного стану

ДП “Перечинський лісгосп” забезпечує одиноких людей та інвалідів Перечинщини великодніми пасками
14 Квітня, 2017
Лісовою охороною ДП “Перечинський лісгосп” виявлено самовільну рубку
28 Квітня, 2017
Показати всі

В ДП “Перечинський лісгосп” проведено лісопатологічні обстеження насаджень на доцільність призначення в них заходів з поліпшення санітарного стану

Зимні снігопади, танення снігового покриву, розмерзання грунту та сильний вітер призвели до пошкодження, обламування дерев, вивертання їх разом із кореневою системою. У зв’язку з цим лісовою охороною ДП «Перечинський лісгосп» та спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист» було проведено обстеження пошкоджених ділянок для оцінки обсягів пошкодження насаджень вітровалами та доцільність проведення в них санітарних рубок.

Внаслідок вітровалів лісогосподарському підприємству необхідно буде розробити пошкоджену деревину, адже вітровальні та буреломні ділянки являються потенційними осередками шкідників та хвороб лісу, таких як гнилі, трутовики, опеньок осінній та інші. Крім того, після висихання вітровальної та буреломної деревини, крон дерев, такі ділянки стають надзвичайно пожежонебезпечними.

В додатку додається:

Перелік обстежених ділянок в розрізі лісництв.

Акт лісопатологічного обстеження насаджень на доцільність призначення в них заходів з поліпшення санітарного стану, а саме вибіркових санітарних рубок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.