В лісовому фонді Перечинського лісгоспу проводитимуть санітарно-оздоровчі заходи

Колектив ДП “Перечинський лісгосп” буде звертатися до правоохоронних органів
11 Жовтня, 2018
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
11 Жовтня, 2018
Показати всі

В лісовому фонді Перечинського лісгоспу проводитимуть санітарно-оздоровчі заходи

Вітровали та вітроломи у лісових насадженнях ДП «Перечинський лісгосп», викликані несприятливими погодними умовами, працівники лісової охорони виявили під час обстежень лісового фонду, також під час таких обстежень були виявлені деревостани, заражені трутовиком. На що лісівники миттєво зреагували, подавши в адміністрацію підприємства повідомлення про погіршення санітарного стану лісів, на основі котрих провідний інженер по захисту лісу направив до Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист» виклик спеціалістів для проведення лісопатологічного обстеження поданих ділянок, щоб в подальшому провести в них санітарно-оздоровчі заходи.

Для поліпшення санітарного стану лісів та недопущення розмноження та поширення стовбурних шкідників і хвороб лісу, а також зараження суміжних ділянок. Спеціалісти ДП «Перечинський лісгосп» спільно із спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист» провели лісопатологічні обстеження та підтвердили доцільність проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

На основі лісопатологічних обстежень буде отримано погодження Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства на проведення даних рубок та на підставі цього погодження виписано лісорубні квитки і проведено санітарні рубки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.