В Перечинському лісгоспі проведено акцію “Майбутнє лісу у твоїх руках”

З 1 квітня розпочинається “сезон тиші”
1 Квітня, 2019
Адміністрація ДП «Перечинський лісгосп» спростовує інформацію подану працівниками ДСНС
3 Квітня, 2019
Показати всі

В Перечинському лісгоспі проведено акцію “Майбутнє лісу у твоїх руках”

Сьогодні, 2 квітня, в ДП «Перечинський лісгосп» у Турянському лісництві квартал 21 виділ 2 урочище «Чампаси», було проведено Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». В даній акції взяли участь лісівники Перечинського лісгоспу, головний спеціаліст відділу лісових ресурсів та охорони праці Закарпатського ОУЛМГ Василь Васильович Хміль із своїм сином Андрійчиком та дочкою Юліаною , а також учні Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів із педагогом-організатором даної школи Штелиха Наталією Іванівною.

Перед початком посадки лісу інженер з лісових культур ДП «Перечинський лісгосп» Марія Юріївна Мицянка розповіла діткам про послідовність створення лісових культур, ознайомила їх із саджанцями, котрі будуть висаджені ними та технікою виконання посадки. Розповіла про важливість проведення лісовідновних робіт, котрі є дуже важливим заходом лісогосподарського виробництва та які догляди необхідно здійснювати за насадженнями.

Потім всі розділилися на групи і розпочали висаджувати заздалегідь заготовлені саджанці. До роботи приступили із великим ентузіазмом та бажанням вкласти свою лепту в майбутнє зелених легенів краю.

На ділянці, площею 0,3 га висаджено 1 560 штук саджанців, з них 750 штук бука лісового, 450 штук клена-явора, 210 штук ясена звичайного та 150 штук дуба червоного.

Після успішної посадки лісових культур від імені лісгоспу провідний інженер із лісових культур Мицянка М.Ю. та головний лісничий Абаза І.О. висловили щиру вдячність всім учасникам за активну участь в акції.

Подяки за активну громадську позицію, участь у Всеукрвїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та пам’ятні подарунки від підприємства отримали:

Хміль Юліана, Хміль Андрій, Кепич Євгенія, Коцаба Христина, Пузакулич Анастасія, Мулеса Валентин, Мулеса Володимир, Коваші Валентин, Феєш Юлія, Мондок Іван, Журах Артур, Коваль Світлана, Тодорів Анастасія, Гаджега Ярослав, Кепич Михайло, Калинчак Євген, Пекар Сергій, Мацак Олександра, Кость Тетяна, Пухир Соломія, Іванчо Олександра, Воронич Наталія та педагог-організатор Сімерської ЗОШ І-ІІ ст. Штелиха Наталія Іванівна.

Лісівники ДП «Перечинський лісгосп» ще раз висловлюють щиру вдячність учасникам акції за активність в роботі, вклад в збереження лісів нашого краю та обіцяють і надалі залучати учнівську молодь в подібні заходи, котрі покликані привернути увагу людей до навколишньої природи, а саме важливості збереження лісів, безцінного багатства яке повинно передаватись з покоління в покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.