В Перечинському лісгоспі знову заклали шкілку дугласії

На Закарпатті на 43% зменшились незаконні рубки
24 Квітня, 2019
ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
26 Квітня, 2019
Показати всі

В Перечинському лісгоспі знову заклали шкілку дугласії

На території лісового фонду Перечинського лісництва квартал 24 виділ 4 урочище Чийзерка лісівники заклали піднаметовий розсадник площею 0,02 га. Допомагали лісівникам Перечинські школярі: Цубина Анастасія, Цубина Іван та Сергеєв Андрій, за що лісівники їм щиро вдячні. До посадки молодих сіянців долучилася і бабуся Кирлик В.А., котра в свої немолоді роки теж захотіла вкласти лепту в збереження та відновлення природи рідного краю.

Перед початком закладання сіянців у розсадник, лісівники подбали   про належну підготовку грунту, адже це допоможе висадженим сіянцям швидше прижитись та зміцнити свою кореневу систему для подальшого використання їх в лісові культури.

В даний розсадник заклали шкілку дугласії, яка дедалі ширше використовується Перечинськими лісівниками при посадці лісових культур, адже це швидкоросла високопродуктивна, досить стійка до дії несприятливих погодних умом порода.

Надалі працівники лісництва доглядатимуть за насадженням, прополюючи від бур’янів та розпушуючи грунт, аж доки молоді деревцята зміцнять кореневу систему. Потім їх буде використано при лісовідновленні та озелененні населених пунктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.