В Перечинському лісгоспі проводитимуть санітарно-оздоровчі заходи

ДП «Перечинське лісове господарство» оголошує конкурс на виконання робіт та надання послуг пов’язаних з лісозаготівлею
26 Липня, 2018
Масова вирубка карпатських лісів: чи є реальна загроза (ВІДЕО)
27 Липня, 2018
Показати всі

В Перечинському лісгоспі проводитимуть санітарно-оздоровчі заходи

Лісовою охороною підприємства постійно проводяться обстеження лісового фонду на предмет виявлення пошкоджених хворобами, вітрами чи іншими природними чинниками лісових насаджень, скоєння самовільних рубок тощо. В ході таких обстежень було виявлено деревостани, які потребують негайного втручання лісівників, а саме ділянки на яких пройшли вітровали, вітроломи, наявна стовбурна гниль, некроз листків. Після виявлення таких насаджень лісництвами подаються повідомлення про погіршення санітарного стану лісів в адміністрацію підприємства, в результаті чого робиться виклик спеціалістів Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист» для проведення лісопатологічного обстеження поданих ділянок.

Для поліпшення санітарного стану лісів та недопущення розмноження та поширення стовбурних шкідників і хвороб лісу, а також зараження суміжних ділянок. Спеціалісти ДП «Перечинський лісгосп» спільно із спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист» провели лісопатологічні обстеження та підтвердили доцільність проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

На основі лісопатологічних обстежень буде отримано погодження Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства на проведення даних рубок та на підставі цього погодження виписано лісорубні квитки і проведено санітарні рубки.

Перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів

ДП “Перечинське ЛГ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.