В Перечинському лісгоспі вже закладають лісові розсадники

Спростування інформації щодо деревини, яку Павлов П.П. назвав краденою
18 Жовтня, 2017
На Перечинщині вирувала стихія
30 Жовтня, 2017
Показати всі

В Перечинському лісгоспі вже закладають лісові розсадники

З метою забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі для штучного заліснення ділянок лісу, пройдених суцільними способами рубок, існують постійні та тимчасові лісові розсадники.

Розсадником називається спеціальна земельна ділянка, призначена для вирощування садивного матеріалу, який в подальшому використають для лісорозведення і штучного лісовідновлення, озеленення міст, населених пунктів і створення захисних лісових насаджень і плодових садів.

Основною метою закладки розсадника є вирощування стійкого садивного матеріалу для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання.

На території ДП «Перечинський лісгосп» вже стартувала осіння лісокультурна кампанія і розпочалась вона із створення нових розсадників, які в майбутньому забезпечать успішне заліснення суцільних зрубів та дозволять виростити високопродуктивні стійкі насадження.

Цієї суботи закладали тимчасовий розсадник в Перечинському лісництві. До посіву насіння долучились дітки, яким не байдужа доля майбутніх лісів за це їм велика подяка від Перечинського лісгоспу. Зокрема, хочеться висловити подяку Бабинцю Денису, Кисельову Андрію, Гиричу Василю та Гаджега Вероніці, які із завзяттям висівали насіння дуба скельного. Участь школярів  у лісовідновлювальних процесах дасть стимул молодому поколінню зберігати існуючі та створювати нові зелені насадження. Адже людина, яка власноруч посадила деревце, не буде нищити ліс, берегтиме його від забруднення та пожеж. Загалом, силами лісової охорони Перечинського лісництва, небайдужих громадян та діток Перечинського району було закладено лісовий розсадник дуба скельного. Розсадник, площа якого становить 0,02 га знаходиться в Перечинському лісництві 25 кварталі 10 виділі в урочищі Полігон.

                                    

В Дубриницькому лісництві в 9 кварталі 22 виділі в урочищі Кам’яний Потік працівники лісової охорони також заклали лісовий розсадник, площею 0,015 га. В даний розсадник було висіяно насіння дуба скельного.

 

Роботи по закладанню лісових розсадників будуть продовжені і в інших лісництвах ДП «Перечинський лісгосп».

  

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.