В Закарпатському ОУЛМГ відбувся семінар юристів держлісгоспів

В Перечинському лісгоспі успішно завершена весняна лісокультурна кампанія – 2018
23 Квітня, 2018
«Небезпечна то була робота, але весела», – каже останній бокораш Іван Мокрянин
24 Квітня, 2018
Показати всі

В Закарпатському ОУЛМГ відбувся семінар юристів держлісгоспів

Професія юриста потребує постійного вдосконалення, оновлення знань, особливо в Україні, де закони змінюються мало не щодня. Проте, дуже важливо, особливо у щоденній діяльності державних лісогосподарських підприємств, отримувати вірогідну і необхідну інформацію з вуст від фахівців. Відтак, у суботу, 21 квітня, в конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбувся семінар на тему: “Нові процесуальні кодекси 2018”.

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Олександр Крижний ознайомив учасників семінару із новими правилами господарського процесу та поділився власним досвідом розгляду судових справ актуальних для лісової галузі.

Іванов Андрій Петрович суддя Яремчанського районного суду Івано-Франківської області, член Правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування розповів про новели Цивільного процесуального кодексу України та першу судову практику застосування процесуального законодавства.

За словами головного юристконсультанта ДП «Закарпатліссервіс» Андрія Левицького, учасники семінару спільно з лекторами активно обговорювали юридичні питання, що виникають в діяльності юрисконсультів лісогосподарських підприємств та ділилися своїм досвідом ведення судових справ.

Проведення семінару дало змогу юрисконсультам підвищити свій рівень знань цивільного та господарського процесуального законодавства  та ознайомитися з практичними аспектами розгляду судових справ практикуючими суддями.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.