Валерій Мурга: «Лісівники Закарпаття у 2019 посадили 10 МІЛЬЙОНІВ саджанців» (ВІДЕО)

ДП “Перечинський лісгосп” повідомляє щодо інформації поданої ДСНС у Закарпатській області
29 Травня, 2019
Зміни у законодавстві – збільшено штрафи та кримінальну відповідальність
30 Травня, 2019
Показати всі

Валерій Мурга: «Лісівники Закарпаття у 2019 посадили 10 МІЛЬЙОНІВ саджанців» (ВІДЕО)

Весняна кампанія з лісовідновлення підійшла до завершення. Загалом, починаючи із 21 березня, лісівники Закарпаття, разом із школярами та небайдужими краянами вже посадили понад10 млн. саджанців, серед яких такі породи як дуб, бук, ялина, ялиця, явір, ясень та інші.

Як розповів начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, цього року площа яка обзаведеться молодим лісом становитиме більше двох тис. га. Як наголошує головний лісівник краю, за останні роки лісівники переходять на поступовий спосіб заготівлі лісу, тим самим автоматично падають площі які потрібно заліснювати. Зменшення суцільних рубок, одне із пріоритетних завдань. Наразі повністю відмовитись від суцільних зрубів, через технічні причини, поки що неможливо.

Посадити молодий ліс справа одна, однак провести за ними якісний догляд, аби дерево у найближчі роки не загинуло, зовсім інша. Саме тому лісівники впродовж мінімум як 5 років проводять спеціальний догляд за лісовими культурами. Ця справа досить копітка та потребує неабияких зусиль. Особливо це стосується найбільш цінної породи на Закарпатті, а саме дуба. Акція з лісовідновлення ”Майбутнє лісу у твоїх руках” цього року не завешена. З настанням осені ця робота знову матиме своє продовження. А на тих ділянках, де посадка відбулась навесні, лісівники доповнюватимуть лісовими культурами там де саджанці, з природних причин, не прийнялись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.