Валерій Мурга закликав підтримати проект WWF по збереження бурого ведмедя

Зміни у законодавстві – збільшено штрафи та кримінальну відповідальність
Травень 30, 2019
Обережно, дари лісу бувають отруйними!
Червень 6, 2019
Показати всі

Валерій Мурга закликав підтримати проект WWF по збереження бурого ведмедя

Лісове та мисливське господарство спільно з Всесвітнім фондом дикої природи (WWF) продовжує співпрацю в рамках проекту «Збережемо рідкісні види», який покликаний врятувати тварин Карпатського регіону, зокрема, бурого ведмедя.
 
Відтак, з метою збереження диких видів тварин шляхом ефективної комунікації зацікавлених сторін Всесвітній фонд природи WWF в Україні спільно з Німецьким інститутом конфліктології Elmauer Institute Managing Consesus за підтримки програми Життя Європейського союзу та в рамках співпраці з Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства 28-30 травня проходив тренінг.
 
Закарпаття на заході представили головні мисливознавці структурних підрозділів Закарпатського обласного упраління лісового та мисливського господарства із найвищою чисельністю ведмедя бурого в області – ДП «Брустурянське ЛМГ», ДП «Мокрянське ЛМГ», ДП «В.Бичківське ЛМГ», ДП «В.Бичківське ЛМГ».
 
На початку 2019 року начальник ЗОУЛМГ Валерій Мурга заявив про запуск нового масштабного проекту щодо збереження бурого ведмедя і закликає закаратців підтримати проект по збереження бурого ведмедя, який стартував наразі.
 
«Я закликаю всіх закаратців підтримати проект WWF по збереженню бурого ведмедя, лісівників і працівників егерських служб в розумному використанні наших природних ресурсів та тваринного світу на благо майбутніх поколінь. Працівники державної лісової охорони та єгері постійно піклуються про братів менших і постійно проводять ряд заходів з охорони та підгодівлі диких тварин, що сприяє збереженню та примноженню дичини», – сказав Валерій Мурга.
 
«Ведмедів в Україні дуже мало – за даними Червоної книги (2009) їхня чисельність не перевищує 300 особин і живуть вони по всій території Українських Карпат, а це понад 20 тис. км2. За даними останньої таксації в Закарпатській області налічується понад 100 ведмедів. Це найбільша частка бурих ведмедів у всьому Карпатському регіоні», – відмітив головний лісівник Закарпаття.
 
Для обліку чисельності хижаків учасники польових робіт використовуватимуть маршрутний облік по слідах на снігу, автоматичні камери, а також молекулярно-генетичний аналіз, матеріал для якого (шерсть і екскременти бурих ведмедів, рисі та вовка) збирають під час експедицій».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.