Відкритий лист міністру аграрної політики та продовольства України та прем’єр-міністру України

Осіння лісокультурна кампанія
2 Листопада, 2016
Негода на Перечинщині
9 Листопада, 2016
Показати всі

Відкритий лист міністру аграрної політики та продовольства України та прем’єр-міністру України

Відкритий лист міністру аграрної політики та продовольства України та прем’єр-міністру України від працівників ДП «Перечинське лісове господарство» Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

2 листопада 2016 року на засіданні Кабінету міністрів України міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий представив інтерактивну карту вирубки лісів України, в якій наводиться інформація щодо незаконних рубок по Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, в тому числі по ДП «Перечинське ЛГ» 88 ділянок загальною площею 162 га.

Колектив підприємства глибоко стурбований такими безпідставними заявами посадових осіб, категорично незгідний з поданою інформацією та заперечує факти масштабних незаконних рубок у межах держлісфонду ДП «Перечинське ЛГ».

Відсутність масштабних суцільних незаконних рубок підтверджується актом перевірки Державної екологічної інспекції, яка проводила перевірку з 3 по 13 жовтня 2016 р. на основі якої був складений відповідний акт перевірки.

Задля спростування вищевказаної інформації колектив підприємства готовий до проведення повторних перевірок із залучення фахівців ВО «УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ», Держлісагентства та зацікавленої громадськості.

За результатами додаткової перевірки, у разі відсутності незаконних рубок вказаних масштабів, колектив підприємства вимагає:

  • публічно спростувати викладену інформацію;
  • офіційно вибачитись перед колективом підприємства за недостовірні дані, які шкодять діловій репутації підприємства та іміджу всього колективу лісгоспу.

До листа додаються 118 підписів працівників підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.