В Перечинському лісгоспі активно проводять лісовідновлення
29 Березня, 2019
В Перечинському лісгоспі проведено акцію “Майбутнє лісу у твоїх руках”
2 Квітня, 2019
Показати всі

З 1 квітня розпочинається “сезон тиші”

У період масового розмноження диких тварин – з 1 квітня по 15 червня – на Закарпатті триває «сезон тиші».

«Сезон тиші» – це природоохоронна кампанія, яка спрямована на захист і популяризацію тварин. У цей період забороняється проведення робіт і заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). Ці вимоги передбачені  законом України від 09.04.2015 року № 322-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо охорони тваринного світу».

Такі заходи пов’язані з тим, що присутність людей та проведення робіт у місцях, де живуть дикі тварини, створює «фактор турбування», який викликає у тварин стан постійної напруженості, порушує добовий ритм їх життєдіяльності.

Лісівники ДП «Перечинський лісгосп» попереджають, що відповідно до статті 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин накладаються штрафи – на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.